Archiwum

Szybkie przepalanie

LSVhVWf.png
Na serwerach s1 i s5 została dodana nowa funkcjonalność, która znacznie ułatwi i przyspieszy proces przepalania surowców. Od teraz możecie korzystać z szybkiego przepalania surowców, co pozwoli uzyskać więcej materiałów w krótszym czasie. Zwiększenie szybkości przepalania będzie wymagało większego zużycia paliwa.

Hurtworld - oficjalna aktualizacja

Ky3BE4y.png
Oficjalna aktualizacja gry będzie dostępna dziś o godzinie 17:00! Długo wyczekiwana aktualizacja wprowadza poprawki błędów oraz nowy system Anti-Cheat. Ze względu na wprowadzenie tej aktualizacji, na serwerze s12 odbędzie się WIPE.

Aktualizacja mapy

3PvK2SY.png
Aktualizacja wprowadzająca zmiany na mapie. W najnowszej aktualizacji, nasza mapa została ulepszona poprzez wprowadzenie poprawek miejscówek oraz naprawę bugów.

Zastosowanie rubinów i przedłużony RB

1(6).png
W eventach na serwerach można zdobyć cenne nagrody. Aby pomóc w zdobywaniu i wykorzystywaniu rubinów, przygotowaliśmy poradnik na naszym forum: [Poradnik] Zastosowanie rubinów Znajdziecie tam wiele cennych wskazówek, jak je zdobyć i jak je wykorzystać. Dodatkowo nocna blokada rajdów zostaje wydłużona na wszystkich serwerach (do dropu x10) o jeden dzień.

Nowy serwer x5 NoTP

News(1).png
Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się testowy WIPE serwera s4 - x5 NoTP WIPE planowany jest co tydzień we wtorek. Rangi zakupione do dnia 2 marca 2023 na s1 będą działać również na tym serwerze.

Zmiany w GUI i nagroda za ranking klanów

ranking.png
Dotychczas znane rankingi dostępne po wpisaniu komendy zostały przeprojektowane i dostępne są teraz w formie interfejsu graficznego. Aby je wyświetlić należy kliknąć przycisk G. Dostępny ranking to m.in LvL, KDS itp. Nagroda VIP dla top1 klanu Za zajęcie pierwszego miejsca w tabeli Ranking -> Clans można odebrać VIP na okres WIPE dla założyciela klanu. Ranking polega na zbieraniu rubinów, które zdobywamy zanosząc je do Świątyni Wymian na mapie. Rangi będą nadawane...

Nowa mapa WIPE - S1

wipe.png
Nowa mapa oficjalnie dostępna na wszystkich serwerach V1. Zapraszamy wszystkich w ten piątek o godzinie 16:00.

Dodany kompas do auta i członków klanu

car.png
Wprowadziliśmy dodatkowe funkcje w działaniu kompasu. Kompas pokazuje teraz także pozycję członków klanu i zaklajmowanego auta.

Zmiany na mapie - świątynia wymian

swiatynia.png
To miejsce stworzone do handlu. Na tym obszarze wyłączona będzie możliwość budowania oraz PVP.

Event Buda

buda.png
Został dodany na serwerach V1. W losowym miejscu na mapie pojawia się buda. Możemy w niej znaleźć przedmioty, które pomogą nam w dalszej rywalizacji z innymi. Aby ją otworzyć, podchodzimy i otwieramy drzwi, dzięki temu zdobywamy klucz, który posłuży nam do jej otwarcia po odczekaniu czasu, który widnieje na czacie w grze.